Prohlédnuté produkty

Výrobci

Měřítka

  • G - 45mm
  • 0 - 32mm
  • H0 - 1:87 - 16,5mm
  • H0e - 1:87 - 9mm
  • H0m - 1:87 - 12mm
  • TT - 1:120 - 12mm
  • N - 1 : 160 = 9 mm
  • Z - 1 : 220 = 6,5 mm

H0 těžká parní nákladní lokomotiva BigBoy digi+zvuk

Trix 22014

Nový produkt

Pouze osobní odběr.

Více informací

1 ks skladem

24 990,00 Kč s DPH

Parametry

H0 - 1:87 ano

Více informací

Skutečnost:

Provedení podle předlohy těžké parní nákladní lokomotivy Union Pacific Railroad (U.P.) třídy 4000 „Big Boy“. Verze lokomotivy s olejovým topením, provozní stav z roku 2019 provozního čísla 4014.

Model:

S digitálním dekodérem a s rozsáhlými zvukovými funkcemi. Pohon regulovatelným vysoce výkonným motorem přes 8 poháněných náprav. Bandáže na kolech ke zvýšení trakce. Model je vybavený dvěma generátory kouře 7226. Čelní osvětlení přepínané ve směru jízdy, osvětlení provozního čísla a kontakt generátoru kouře budou fungovat v analogovém provozu a lze je také samostatně ovládat při digitálním provozu. Osvětlení kabiny lze ovládat pouze digitálně. Veškeré osvětlení je bezúdržbovými teple bílými diodami (LED). Otočný kloubový podvozek s Boxpok koly. Centrální spojovací hřídele jsou odpružené. Parní vedení pohyblivé k válcům, mezi lokomotivou a tendrem je krátké spřáhlo, v tendru výkonný reproduktor s nastavitelnou hlasitostí. Veškerá madla jsou kovová, mnoho samostatně aplikovaných detailů. Figurky strojvůdce a topiče do kabiny jsou přiložené. Délka lokomotivy přes nárazníky cca 46,5 cm. Dodávka v dřevěném pouzdře.

cizojazyčný návod

Jednorázová série.

Poznámky k provozu:

Lokomotiva může být použita na obloukových kolejích od poloměru nejméně 360 mm, ale doporučujeme větší poloměry. Vzhledem k převisu dlouhého kotle musejí být signály, sloupy trolejového vedení, mostní zábradlí, portály tunelů apod. v dostatečné vzdálenosti od zakřivení dráhy. Pro těžkou hmotnost lokomotivy musí být koleje pevně připevněné. Na točny a posuvny je třeba najíždět pouze v pojezdové poloze.

Výrobky označené „Union Pacific“ jsou vyráběny na základě licence ochranné známky od Union Pacific Railroad Company.

Sadu vhodných nákladních vagonů najdete v sortimentu Trix H0 pod číslem položky 24914.